0850 700 100 po-pia  8:00 – 16:00

O LAMA energy

O LAMA energy

LAMA energy a.s. je skúsený a spoľahlivý dodávateľ zemného plynu, ktorý pôsobí na českom trhu už od jeho vzniku 1.4.2007, kedy došlo k liberalizácii odvetvia. Pod vtedajším menom LAMA INVESTMENTS a.s. začala spoločnosť dodávať plyn veľkoodberateľom a neskôr i domácnostiam pod značkou levnyplyn.cz.

Od júna 2011 LAMA energy predáva plyn na Slovensku pod značkou lacnyplyn.eu a od januára 2012 dodává českým zákazníkom i elektrinu.

Na rozdiel od jednoúčelových firiem, ktoré len ďalej-predávajú energetické komodity, LAMA energy je súčasťou firemnej skupiny LAMA ENERGY GROUP s vlastnou ťažbou ropy a plynu v Břeclavsku. Plyn ťažený v rámci skupiny LAMA pokrýva potrebu zákazníkov LAMA energy z jednej pätiny. Vďaka tomu je LAMA energy do značnej miery nezávislá na výkyvoch trhu. I v súčasnom vysoko konkurenčom prostredí LAMA energy zvyšuje objem dodávok a počet svojich spokojných odberateľov v oblasti priemyslu a služieb, od nemocníc, obcí až po veľké podniky.

V segmente maloodber LAMA energy garantuje cenu plynu vždy výhodnejšie než je cena dominantného dodávateľa v regióne. Už od roku 2011 je spoločnosť LAMA energy lacnejšia než dominantný dodávateľ na trhu, pre rok 2014 sa nám podarilo pre kategóriu maloodberu cenu plynu znížiť až o 26%. Na rozdiel od niektorých konkurentov zmluvné podmienky LAMA energy neobsahujú žiadne skryté poplatky za uzatvorenie či rozviazanie zmluvy. LAMA energy motivuje svoju obchodnú sieť k férovému jednaniu so zákazníkmi nie len etickými pravidlami, ale i systémom odmeňovania.

Úspech u zákazníkov a poctivá práca prináša LAMA energy výborné ekonomické výsledky a teda stabilitu a istotu pre zákazníkov. Konsolidovaný výnos skupiny LAMA presiahol 588 mil. EUR, ukazateľ EBITDA 22 mil. EUR (údaj za rok 2013). Väčšina zisku je reinvestovaná do rozvoja skupiny LAMA ENERGY GROUP.

Phone Email Kontakt na Skype Prezentace na Facebooku Twitter presentation

Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com